Beskrivelse
Panasonic TH-75SQ1HW – 75″ Diagonal klasse (74.6″ til at se) – SQ1H Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay – digital skiltning – 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 – HDR – direkte belyst LED – sort
Panasonic TH-75SQ1HW – 75″ Diagonal klasse (74.6″ til at se) – SQ1H Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay – digital skiltning – 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 – HDR – direkte belyst LED – sort
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic TH-75SQ1HW SQ1H Series – 75" Klasse (74.6" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – 4K – for digital skiltning |
| Produkttype | LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay |
| Diagonal klasse | 75" |
| Diagonal størrelse | 74.6" |
| Kommercielt brug | Ja – digital skiltning |
| Farve | Sort |
| Opløsning | 3840 x 2160 |
| Display Format | 4K UHD (2160p) |
| Input Video Formater | 1080/60i, 480/60p, 720/60p, 1080/50i, 720/50p, 576/50p, 1080/50p, 1080/60p, 1080/30p, 480/60i, 1080/25p, 576/50i, 3840/25p, 3840/50p, 3840/24p, 3840/30p, 3840/60p, 4096/24p, 4096/50p, 4096/60p, 4096/30p, 4096/25p |
| Video Grænseflade | HDMI |
| HDMI Port Antal | 2 porte |
| Konnektivitet | LAN |
| PC grænseflade | DVI, DisplayPort |
| Teknologi | IPS |
| LCD-baggrundsbelysningsteknik | Direkte belyst LED |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Tv-tuner | Ingen radio |
| Kommercielle funktioner | Knaplås, SNMP support, PJLink, FailOver |
| Indstillinger klonings kapacitet | Ja |
| Billedforbedringer | Dynamisk kontrast, Color Enhancement, Refine Enhancer, Gradation Smoother |
| Højttalersystem | 2 højttalere |
| USB | 2 porte |
| Udstyr inkluderet | Fjernstyring, 3 klemmer, hukommelsesdække, sensormodul, 2 dobbeltsidede tape |
| Spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 720 Watt |
| Strømforbrug (Til-modus) | 586 W |
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) - uden håndtag | 168.4 cm x 8.2 cm x 96.2 cm |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.