Beskrivelse
AVpro Edge – Video/audio/USB forlænger – sender – USB-C, HDMI, HDBaseT – over CAT 6a – op til 100 m
AVpro Edge – Video/audio/USB forlænger – sender – USB-C, HDMI, HDBaseT – over CAT 6a – op til 100 m
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge – video/audio/USB forlænger – USB-C, HDMI, HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio/USB forlænger (sender) |
| Model | Montebar i væggen |
| Dataoverførselshastighed | 10.2 Gbps |
| Dataforbindelsesprotokol | USB-C, HDMI, HDBaseT |
| Transmissionsmedie | CAT 6a |
| Maks. overføringsafstand | 100 m |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Effekt | AC 100-240 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 7 cm x 6.5 cm x 3.1 cm |
| Vægt | 180 g |
| Producentgaranti | 10-års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.