Beskrivelse
AVpro Edge MXnet 1G – Fjernstyringsenhed – 1GbE, RS-232 – skrivebord/stativmonterbar
AVpro Edge MXnet 1G – Fjernstyringsenhed – 1GbE, RS-232 – skrivebord/stativmonterbar
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge MXnet 1G – fjernstyringsenhed |
| Enhedstype | Fjernstyringsenhed |
| Formfaktor | Skrivebord/stativmonterbar |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, RS-232 |
| Udstyr inkluderet | 4 gummifødder, 2 monteringsbøjler, 6 skruer, 3-pin terminalblok, låsende strømforsyning |
| Power Over Ethernet (PoE) understøttet | PoE |
| Effekt | AC 120-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 20 cm x 10.4 cm x 2 cm |
| Vægt | 569 g |
| Producentgaranti | 10-års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.