Beskrivelse
AVpro Edge MXnet 1G – Switch – 8 x 10/100/1000 + 2 x 1 Gigabit SFP – desktop, monterbar på stativ – PoE (124 W)
AVpro Edge MXnet 1G – Switch – 8 x 10/100/1000 + 2 x 1 Gigabit SFP – desktop, monterbar på stativ – PoE (124 W)
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge MXnet 1G – switch – 10 porte – monterbar på stativ |
| Enhedstype | Switch – 10 porte |
| Pakningstype | Monterbar på stativ |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Porte | 8 x 10/100/1000 + 2 x 1 Gigabit SFP |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| PoE-budget | 124 W |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 128 Gbps, Videresendelseshastighed: 42 Mpps, Typisk swithing-tid: 2 s, Forsinkelse: 40 s |
| Kapacitet | ARP-tabel: 4000, ACL: 1000, Routing-tabeller: 1000 |
| MAC adresse table størrelse | 160000 optegnelser |
| Jumborammesupport | 10.000 byte |
| Egenskaber | Blæserløs, IAVP |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Effekt | AC 100-240 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 34.14 cm x 20.32 cm x 4.45 cm |
| Vægt | 2.5 kg |
| Producentgaranti | 10-års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.