Beskrivelse
Bosch LP1-UC10E-1 Sound Projector – Højttaler – til PA-system – 10 watt – hvid
Bosch LP1-UC10E-1 Sound Projector – Højttaler – til PA-system – 10 watt – hvid
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LP1-UC10E-1 Sound Projector – højttaler – til PA-system |
| Produkttype | Højttaler – til PA-system |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Højttalertype | Passiv |
| Løbende strøm | 10 Watt |
| Integreret transformer | 100 V drift |
| Farve | Hvid |
| Dimensioner (B x D x H) | 30 cm |
| Dimensioner - Diameter | 18.5 cm |
| Vægt | 3 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.