Beskrivelse
Magenta Research MG-DA-612 – Video-/audiosplitter – 2 x HDMI – desktop
Bestillingsvare
Magenta Research MG-DA-612 – Video-/audiosplitter – 2 x HDMI – desktop
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Magenta Research MG-DA-612 – video-/audiosplitter – 2 porte |
| Enhedstype | Video-/audiosplitter – 2 porte |
| Undertype | HDMI |
| Porte | 2 x HDMI |
| Præstation | Båndbredde: 18 Gbps |
| Egenskaber | HDCP kompatibel, 4K opløsningssupport, 3D Pass-Through, 2K opløsningssupport, CEC-gennemløb, LPCM 7.1 support, Dolby TrueHD support, Dolby Digital Plus support, DTS-HD Master Audio support, EDID Management, Dolby Atmos support, HDR-support |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 1.4, HDCP 2.2 |
| Effekt | AC 120/230 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 9.6 cm x 7.04 cm x 1.76 cm |
| Vægt | 185 g |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.