Beskrivelse
Panasonic TL 110AD12AW – AD Series LED-videovæg – digital skiltning – 1920 x 1080 110″ – 3-i-1 SMD
Panasonic TL 110AD12AW – AD Series LED-videovæg – digital skiltning – 1920 x 1080 110″ – 3-i-1 SMD
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic TL 110AD12AW AD Series LED-videovæg – for digital skiltning |
| Produkttype | LED-videovæg |
| Diagonal størrelse | 110" |
| Kommercielt brug | Ja – digital skiltning |
| Videovægsopløsning | 1920 x 1080 |
| Video Grænseflade | HDMI |
| HDMI Port Antal | 3 porte |
| LCD-baggrundsbelysningsteknik | LED baglys |
| Tv-tuner | Ingen radio |
| Videovægdisplayenhed | 3-i-1 SMD |
| USB | Ja |
| Spænding | AC 220-240 V (50/60 Hz) |
| Energiklasse | Klasse G |
| Strømforbrug ved drift | 708 Watt |
| Strømforbrugs-stand by | 0.7 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) - displayenhed | 244.2 cm x 3.05 cm x 137.8 cm |
| Vægt | 90 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.