Beskrivelse
Peerless Universal EPT650 – Monteringssæt (vægplade) – for fladt panel – stainless steel – sort – skærmstørrelse: 32″-55″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm
Peerless Universal EPT650 – Monteringssæt (vægplade) – for fladt panel – stainless steel – sort – skærmstørrelse: 32″-55″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Universal EPT650 monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade |
| Dimensioner (B x D x H) | 78.1 cm x 6.6 cm x 47 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 4 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-55" |
| VESA-monteringsinterface | 600 x 400 mm |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 738 x 449 mm |
| Maks. byrdevægt | 79 kg |
| Materiale | Stainless steel |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.