Beskrivelse
Peerless Portrait Back-to-Back Kiosk Enclosure KIPC2543B-3 – Stativ – for 2 LCD displays – låsbar – aluminium, stål – sølv – skærmstørrelse: 43″ – gulvstående
Peerless Portrait Back-to-Back Kiosk Enclosure KIPC2543B-3 – Stativ – for 2 LCD displays – låsbar – aluminium, stål – sølv – skærmstørrelse: 43″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Portrait Back-to-Back Kiosk Enclosure KIPC2543B-3 stativ – for 2 LCD displays – sølv |
| Produkttype | Stativ – gulvstående – låsbar |
| Integrerede enheder | Strømstødsbeskyttelse, to termostatisk kontrollerede blæsere |
| Dimensioner (B x D x H) | 71.1 cm x 45.7 cm x 183.5 cm |
| Justeringer | Højde, dybde |
| Vægt | 70 kg |
| Anbefalet brug | 2 LCD displays |
| Anbefaltet Display Størrelse | 43" |
| Maks. byrdevægt | 56 kg |
| Materiale | Aluminium, stål |
| Farve | Sølv |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.