Beskrivelse
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2548-S-EUK – Stativ – for LCD display – sølv – skærmstørrelse: 49″ – gulvstående
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2548-S-EUK – Stativ – for LCD display – sølv – skærmstørrelse: 49″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2548-S-EUK stativ – for LCD display – sølv |
| Produkttype | Stativ – gulvstående |
| Dimensioner (B x D x H) | 78.7 cm x 45.7 cm x 183.4 cm |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 49" |
| Maks. byrdevægt | 56 kg |
| Farve | Sølv |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.