Beskrivelse
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2549-EUK – Stativ – for LCD-display / touchscreen – låsbar – stål – sort – skærmstørrelse: 49″ – gulvstående
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2549-EUK – Stativ – for LCD-display / touchscreen – låsbar – stål – sort – skærmstørrelse: 49″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2549-EUK stativ – for LCD-display / touchscreen – sort |
| Produkttype | Stativ – gulvstående – låsbar |
| Integrerede enheder | To termostatisk kontrollerede blæsere |
| Dimensioner (B x D x H) | 86.4 cm x 52.1 cm x 198.6 cm |
| Anbefalet brug | LCD-display / touchscreen |
| Anbefaltet Display Størrelse | 49" |
| Maks. byrdevægt | 56 kg |
| Materiale | Stål |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.