Beskrivelse
Peerless-AV Ultra Stretch Portrait Kiosk KIP586-3LG-EUK – Stativ – for 3 LCD skærme – skinnende sort pulverbelægning – skærmstørrelse: 86″ – monteringsgrænseflade: 600 x 200 mm – gulvstående
Peerless-AV Ultra Stretch Portrait Kiosk KIP586-3LG-EUK – Stativ – for 3 LCD skærme – skinnende sort pulverbelægning – skærmstørrelse: 86″ – monteringsgrænseflade: 600 x 200 mm – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Ultra Stretch Portrait Kiosk KIP586-3LG-EUK stativ – for 3 LCD skærme – skinnende sort pulverbelægning |
| Produkttype | Stativ – gulvstående |
| Dimensioner (B x D x H) | 82.6 cm x 230.6 cm x 82.6 cm |
| Vægt | 70.3 kg |
| Anbefalet brug | 3 LCD skærme |
| Anbefaltet Display Størrelse | 86" |
| VESA-monteringsinterface | 600 x 200 mm |
| Maks. byrdevægt | 61 kg |
| Farve | Skinnende sort pulverbelægning |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.