Beskrivelse
Peerless-AV Outdoor Digital Menu Board KOF555-2-EUK – Stativ – for 2 digital skiltning LCD-paneler – sort – skærmstørrelse: 55″ – for LG 55XE4F-M; Samsung OH55A, OH55F
Peerless-AV Outdoor Digital Menu Board KOF555-2-EUK – Stativ – for 2 digital skiltning LCD-paneler – sort – skærmstørrelse: 55″ – for LG 55XE4F-M; Samsung OH55A, OH55F
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Outdoor Digital Menu Board KOF555-2-EUK stativ – for 2 digital skiltning LCD-paneler – sort |
| Produkttype | Stativ |
| Dimensioner (B x D x H) | 145.2 cm x 32.1 cm x 192.2 cm |
| Vægt | 74 kg |
| Anbefalet brug | 2 digital skiltning LCD-paneler |
| Anbefaltet Display Størrelse | 55" |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
| Designet for | LG 55XE4F-M; Samsung OH55A, OH55F |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.