Beskrivelse
Peerless Modular Series MOD-FPSKIT – Monteringssæt (loftsplade, forlænger pæl, universal adapter) – for fladt panel – skærmstørrelse: 32″-60″ – monteringsgrænseflade: op til 700 x 400 mm
Peerless Modular Series MOD-FPSKIT – Monteringssæt (loftsplade, forlænger pæl, universal adapter) – for fladt panel – skærmstørrelse: 32″-60″ – monteringsgrænseflade: op til 700 x 400 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Modular Series MOD-FPSKIT monteringssæt – for fladt panel |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Loftsplade, forlænger pæl, universal adapter |
| Justeringer | Hæld |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-60" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 700 x 400 mm |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 724 x 400 mm |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.