Beskrivelse
Peerless PRGS – Monteringssæt (til loftmontering, adapterplade) – for projektor – hvid pulverlakeret – loftsmonterbar
Peerless PRGS – Monteringssæt (til loftmontering, adapterplade) – for projektor – hvid pulverlakeret – loftsmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless PRGS monteringssæt – for projektor – hvid pulverlakeret |
| Produkttype | Monteringssæt – loftsmonterbar |
| Monteringskomponenter | Til loftmontering, adapterplade |
| Justerbar bredde | 12.2- 44.8 cm |
| Justerbar dybde | 12.2- 44.8 cm |
| Justerbar højde | 9.2 -11.8 cm |
| Justeringer | Rul, hæld |
| Vægt | 1.9 kg |
| Anbefalet brug | Projektor |
| Maks. byrdevægt | 22 kg |
| Farve | Hvid pulverlakeret |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.