Beskrivelse
AVpro Edge – Video/audio/infrarød/seriel forlænger – modtager – HDBaseT – over CAT 5e/6/6a – op til 100 m
AVpro Edge – Video/audio/infrarød/seriel forlænger – modtager – HDBaseT – over CAT 5e/6/6a – op til 100 m
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge – video/audio/infrarød/seriel forlænger – HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio/infrarød/seriel forlænger (modtager) |
| Model | Ekstern |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbps |
| Dataforbindelsesprotokol | HDBaseT |
| Transmissionsmedie | CAT 5e/6/6a |
| Maks. overføringsafstand | 100 m |
| Effekt | AC 100-240 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 10 cm x 13.2 cm x 1.8 cm |
| Vægt | 230 g |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.