Beskrivelse
AVpro Edge – Video/audio/infrarød/netværks forlænger – sender – HDBaseT – op til 100 m
AVpro Edge – Video/audio/infrarød/netværks forlænger – sender – HDBaseT – op til 100 m
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge – video/audio/infrarød/netværks forlænger – HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio/infrarød/netværks forlænger (sender) |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbps |
| Dataforbindelsesprotokol | HDBaseT |
| Maks. overføringsafstand | 100 m |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Effekt | AC 100-240 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 10 cm x 13.2 cm x 1.8 cm |
| Vægt | 230 g |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.