Beskrivelse
AVpro Edge AC-MXNET-SW24 – Switch – Administreret – 20 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ – desktop, monterbar på stativ – PoE+ (370 W)
AVpro Edge AC-MXNET-SW24 – Switch – Administreret – 20 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ – desktop, monterbar på stativ – PoE+ (370 W)
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge AC-MXNET-SW24 – switch – 24 porte – Administreret – monterbar på stativ |
| Enhedstype | Switch – 24 porte – Administreret |
| Pakningstype | Monterbar på stativ |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Porte | 20 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| PoE-budget | 370 W |
| Præstation | Forsinkelse: <40 ms, Maksimum fysisk swithing-tid: < 2 sekunder, Omkoblingskapacitet: 364 Gbps, Videresendelseshastighed: 432 Gbps |
| Kapacitet | ARP-tabel: 4000, Routing-tabeller: 1000, ACL: 1000 |
| MAC adresse table størrelse | 16K indtastningshukommelse |
| Jumborammesupport | 10KB |
| Egenskaber | Nulstillingsknap, EDID Management, Fast-Switch-teknologi |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, HDCP 2.2 |
| Effekt | AC 100-240 V (50 – 60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 44 cm x 32 cm x 4.4 cm |
| Vægt | 4.8 kg |
| Producentgaranti | 10-års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.