Beskrivelse
Bosch LB1-UM06E-1 – Højttaler – til PA-system – 6 Watt – hvid, RAL 9010
Bosch LB1-UM06E-1 – Højttaler – til PA-system – 6 Watt – hvid, RAL 9010
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LB1-UM06E-1 – højttaler – til PA-system |
| Produkttype | Højttaler – til PA-system |
| Beskyttelse | Støvafvisende, vandtæt, termisk beskyttelse |
| Højttalertype | Passiv |
| Løbende strøm | 6 Watt |
| Spidsstrøm | 9 Watt |
| Frekvensrespons | 160 – 20000 Hz |
| Forstærker | Integreret |
| Integreret transformer | 70V/100 V drift |
| Farve | Hvid, RAL 9010 |
| Dimensioner (B x D x H) | 10.5 cm |
| Dimensioner - Diameter | 19.9 cm |
| Vægt | 1.23 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.