Beskrivelse
Bosch LB2-UC30-L1 – Højttaler – til PA-system – 30 Watt – 2-vejs – hvid, RAL 9010
Bosch LB2-UC30-L1 – Højttaler – til PA-system – 30 Watt – 2-vejs – hvid, RAL 9010
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LB2-UC30-L1 – højttaler – til PA-system |
| Produkttype | Højttaler – til PA-system |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Højttalertype | 2-vejs |
| Løbende strøm | 30 Watt |
| Spidsstrøm | 45 Watt |
| Nominel impedans | 8 Ohm |
| Integreret transformer | 70 V/100 V eller 8 Ohm drift |
| Farve | Hvid, RAL 9010 |
| Dimensioner (B x D x H) | 16 cm x 13.1 cm x 24.5 cm |
| Vægt | 2.4 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.