Beskrivelse
Bosch LBC 3018/01 – Højttaler – til PA-system – 6 Watt – hvid, RAL 9010
Bosch LBC 3018/01 – Højttaler – til PA-system – 6 Watt – hvid, RAL 9010
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LBC 3018/01 – højttaler – til PA-system |
| Produkttype | Højttaler – til PA-system |
| Beskyttelse | Vandtæt |
| Højttalertype | Passiv |
| Løbende strøm | 6 Watt |
| Spidsstrøm | 9 Watt |
| Frekvensrespons | 150 – 20000 Hz |
| Integreret transformer | 70V/100 V drift |
| Farve | Hvid, RAL 9010 |
| Dimensioner (B x D x H) | 26 cm x 8 cm x 19.5 cm |
| Vægt | 2.6 kg |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.