Beskrivelse
Bosch LC2-PC30G6-4 – Højttalere – til PA-system – 30 Watt – 2-vejs – koaksial – RAL 9010
Bosch LC2-PC30G6-4 – Højttalere – til PA-system – 30 Watt – 2-vejs – koaksial – RAL 9010
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LC2-PC30G6-4 – højttalere – til PA-system |
| Produkttype | Højttalere – til PA-system |
| Medietype | 2 højttalere |
| Højttalertype | Koaksial – 2-vejs – passiv |
| Løbende strøm | 30 Watt |
| Spidsstrøm | 50 Watt |
| Frekvensrespons | 65 – 20000 Hz |
| Integreret transformer | 70 V/100 V eller 8 Ohm drift |
| Farve | RAL 9010 |
| Dimensioner - Diameter | 21 cm |
| Vægt | 2.7 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.