Beskrivelse
Bosch LP1-UC20E-1 Sound Projector – Højttaler – til PA-system – 20 Watt – RAL 9010
Bosch LP1-UC20E-1 Sound Projector – Højttaler – til PA-system – 20 Watt – RAL 9010
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LP1-UC20E-1 Sound Projector – højttaler – til PA-system |
| Produkttype | Højttaler – til PA-system |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Højttalertype | Passiv |
| Løbende strøm | 20 Watt |
| Integreret transformer | 100 V drift |
| Farve | RAL 9010 |
| Dimensioner (B x D x H) | 30 cm |
| Dimensioner - Diameter | 18.5 cm |
| Vægt | 3 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.