Beskrivelse
Bosch Plena PLM-8M8 – Analogmikser – 10 kanaler – rackversion
Bosch Plena PLM-8M8 – Analogmikser – 10 kanaler – rackversion
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch Plena PLM-8M8 analogmikser – 10 kanaler |
| Type | Analogmikser – 10 kanaler – rackversion |
| Frekvenssvar | 20 Hz – 20 kHz |
| Mic-Phantom Power | 48 V |
| Mic-kanaler | 4 mono |
| Liniekanaler | 4 mono / 3 stereo |
| Farve | Sølv, trafiksort |
| Dimensioner (B x D x H) | 44 cm – 35.8 cm – 4.5 cm |
| Vægt | 6 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.