Beskrivelse
Magenta Research MG-DA-614 – Video-/audiosplitter – 4 x HDMI – desktop – AC 100 – 240 V
Bestillingsvare
Magenta Research MG-DA-614 – Video-/audiosplitter – 4 x HDMI – desktop – AC 100 – 240 V
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Magenta Research MG-DA-614 – video-/audiosplitter – 4 porte |
| Enhedstype | Video-/audiosplitter – 4 porte |
| Undertype | HDMI |
| Porte | 4 x HDMI |
| Præstation | Båndbredde: 18 Gbps |
| Egenskaber | 4K opløsningssupport, 3D Pass-Through, EDID Management, HDR-support |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.2 |
| Effekt | AC 100 – 240 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 14.2 cm x 7.04 cm x 1.76 cm |
| Vægt | 260 g |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.