Beskrivelse
Magenta HD-One LX Transmitter – Video/audio/infrarød/seriel forlænger – sender – RS-232, HDBaseT – op til 100 m
Bestillingsvare
Magenta HD-One LX Transmitter – Video/audio/infrarød/seriel forlænger – sender – RS-232, HDBaseT – op til 100 m
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Magenta HD-One LX Transmitter – video/audio/infrarød/seriel forlænger – RS-232, HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio/infrarød/seriel forlænger (sender) |
| Model | Ekstern |
| Dataforbindelsesprotokol | RS-232, HDBaseT |
| Maks. overføringsafstand | 100 m |
| Dimensioner (B x D x H) | 13 cm x 8.8 cm x 3 cm |
| Vægt | 280 g |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.