Beskrivelse
Magenta – HDMI-kabel – HDMI han til HDMI han – 10 m – fiberoptik – plenum, Active Optical Cable (AOC), 4K60 Hz support
Magenta – HDMI-kabel – HDMI han til HDMI han – 10 m – fiberoptik – plenum, Active Optical Cable (AOC), 4K60 Hz support
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Magenta HDMI-kabel – 10 m |
| Kabel | HDMI-kabel |
| Teknologi | Fiberoptik |
| Kabel længde | 10 m |
| Forbindelsesled | HDMI – han |
| Stikforbindelse (anden ende) | HDMI – han |
| Egenskaber | Plenum, Active Optical Cable (AOC), 4K60 Hz support |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.