Beskrivelse
Panasonic AW-RP150 – CCTV kamera fjernbetjening – display – LCD – 7″ – kabel – for Panasonic AW-HE145WPJ, AW-UE20K, AW-UE20W; CX Series AG-CX370
Panasonic AW-RP150 – CCTV kamera fjernbetjening – display – LCD – 7″ – kabel – for Panasonic AW-HE145WPJ, AW-UE20K, AW-UE20W; CX Series AG-CX370
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic AW-RP150 CCTV kamera fjernbetjening |
| Enhedstype | CCTV kamera fjernbetjening |
| Dimensioner (B x D x H) | 34.2 cm x 24.5 cm x 17.8 cm |
| Vægt | 3.2 kg |
| Forbindelsesteknologi | Kabel |
| Understøttet udstyr | CCTV-kamera |
| Billedskærm | LCD 800 x 480 – 7" |
| Designet for | Panasonic AW-HE145WPJ, AW-UE20K, AW-UE20W; CX Series AG-CX370 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.