Beskrivelse
Panasonic PT-FRZ50BEJ – DLP-projektor – laserdiode – 5400 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – 1080p – zoomobjektiv – LAN – sort
Panasonic PT-FRZ50BEJ – DLP-projektor – laserdiode – 5400 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – 1080p – zoomobjektiv – LAN – sort
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-FRZ50BEJ – DLP-projektor – zoomobjektiv – LAN – sort |
| Enhedstype | DLP-projektor – 1080p |
| Farve | Sort |
| Lysstyrke | 5400 lumen |
| Kontrastforhold | 20000:1 |
| Opløsning | WUXGA (1920 x 1200) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektiv | Zoomobjektiv |
| Objektivskiftretning | Horisontal, lodret |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) |
| Videoindgang | LAN |
| Effekt | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 465 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 49.8 cm x 49.2 cm x 16.8 cm |
| Vægt | 16 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.