Beskrivelse
Panasonic PressIT TY-WP2B1 WPS Transmitter Set – 2 Panasonic TY-WPB1 Transmitters – trådløs videoforlænger – Wi-Fi 5 – op til 30 m
Panasonic PressIT TY-WP2B1 WPS Transmitter Set – 2 Panasonic TY-WPB1 Transmitters – trådløs videoforlænger – Wi-Fi 5 – op til 30 m
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PressIT TY-WP2B1 WPS Transmitter Set – 2 Panasonic TY-WPB1 Transmitters – trådløs videoforlænger – Wi-Fi 5 |
| Enhedstype | Trådløs videoforlænger |
| Model | Ekstern |
| Dataoverførselshastighed | 433 Mbps |
| Frekvensbånd | 5 GHz |
| Dataforbindelsesprotokol | Wi-Fi 5 |
| Maks. overføringsafstand | 30 m |
| Dimensioner (B x D x H) | 5.1 cm x 7.3 cm x 2.1 cm |
| Vægt | 110 g |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.