Beskrivelse
Peerless-AV SmartMount ACC-MS – Komponenter til montering (hylde) – for AV-system – metal – sort pulverlakeret
Peerless-AV SmartMount ACC-MS – Komponenter til montering (hylde) – for AV-system – metal – sort pulverlakeret
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV SmartMount ACC-MS komponenter til montering – for AV-system – sort pulverlakeret |
| Produkttype | Komponenter til montering |
| Monteringskomponenter | Hylde |
| Dimensioner (B x D x H) | 50.8 cm x 41.6 cm x 8.7 cm |
| Vægt | 5.91 kg |
| Anbefalet brug | AV-system |
| Maks. byrdevægt | 4.55 kg |
| Materiale | Metal |
| Farve | Sort pulverlakeret |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.