Beskrivelse
Peerless-AV MountSmart Modular Video Wall Pedestal DS-S555-3X3 – Monteringssæt (gulv montering) – for 9 LCD / plasmapaneler – pulverbelagt aluminium – sort – skærmstørrelse: 46″-55″
Peerless-AV MountSmart Modular Video Wall Pedestal DS-S555-3X3 – Monteringssæt (gulv montering) – for 9 LCD / plasmapaneler – pulverbelagt aluminium – sort – skærmstørrelse: 46″-55″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV MountSmart Modular Video Wall Pedestal DS-S555-3X3 monteringssæt – for 9 LCD / plasmapaneler – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Gulv montering |
| Dimensioner (B x D x H) | 307.5 cm x 33.9 cm x 237.3 cm |
| Vægt | 109 kg |
| Anbefalet brug | 9 LCD / plasmapaneler |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46"-55" |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, op til 600 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 409 kg |
| Materiale | Pulverbelagt aluminium |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.