Beskrivelse
Peerless-AV – Stativ – ryg mod ryg – for 2 LCD-displays / AV-system – låsbar – aluminium, stål – sølv – skærmstørrelse: 40″ – gulvstående
Peerless-AV – Stativ – ryg mod ryg – for 2 LCD-displays / AV-system – låsbar – aluminium, stål – sølv – skærmstørrelse: 40″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV stativ – ryg mod ryg – for 2 LCD-displays / AV-system – sølv |
| Produkttype | Stativ (ryg mod ryg) – gulvstående – låsbar |
| Integrerede enheder | To termostatisk kontrollerede blæsere |
| Dimensioner (B x D x H) | 71.1 cm x 45.7 cm x 183.4 cm |
| Justeringer | Højde, dybde |
| Vægt | 72 kg |
| Anbefalet brug | 2 LCD-displays / AV-system |
| Anbefaltet Display Størrelse | 40" |
| Maks. byrdevægt | 56 kg |
| Materiale | Aluminium, stål |
| Farve | Sølv |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.