Beskrivelse
Peerless-AV – Stativ – minimalistisk – for fladt panel – udendørs – sort – skærmstørrelse: 55″
Peerless-AV – Stativ – minimalistisk – for fladt panel – udendørs – sort – skærmstørrelse: 55″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV stativ – minimalistisk – for fladt panel – udendørs – sort |
| Produkttype | Stativ (minimalistisk) |
| Dimensioner (B x D x H) | 72.1 cm x 32.1 cm x 192.2 cm |
| Rotation | 30° |
| Vægt | 60 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 55" |
| Farve | Sort |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.