Beskrivelse
Peerless Smart City Kiosk KOP55XHB-EUK – 55″ Diagonal klasse LCD fladskærm – digital skiltning udendørs – med berøringsskærm (multi-berøring) – 1080p 1920 x 1080 – sort
Peerless Smart City Kiosk KOP55XHB-EUK – 55″ Diagonal klasse LCD fladskærm – digital skiltning udendørs – med berøringsskærm (multi-berøring) – 1080p 1920 x 1080 – sort
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Smart City Kiosk KOP55XHB-EUK 55" LCD fladskærm – Full HD – udendørs – for digital skiltning |
| Produkttype | LCD fladskærm med berøringsskærm (multi-berøring) – udendørs |
| Diagonal klasse | 55" |
| Kommercielt brug | Ja – digital skiltning |
| Farve | Sort |
| Opløsning | 1920 x 1080 |
| Display Format | 1080p |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Tv-tuner | Ingen radio |
| Dimensioner (B x D x H) | 89.9 cm x 25.2 cm x 213.7 cm |
| Vægt | 128 kg |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.