Beskrivelse
Peerless Universal Full-Motion Plus Wall Mount SA771PU – Monteringssæt (vægplade, drejelig arm) – for LCD display – skærmstørrelse: 46″-90″ – monteringsgrænseflade: op til 800 x 400 mm
Peerless Universal Full-Motion Plus Wall Mount SA771PU – Monteringssæt (vægplade, drejelig arm) – for LCD display – skærmstørrelse: 46″-90″ – monteringsgrænseflade: op til 800 x 400 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Universal Full-Motion Plus Wall Mount SA771PU monteringssæt – for LCD display |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, drejelig arm |
| Dimensioner (B x D x H) | 112.9 cm 66.1 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46"-90" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 800 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 68.04 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.