Beskrivelse
Peerless Flat Panel Stand SS560F – Stativ (bundplade, kolonne, VESA adapter) – for fladt panel – aluminium, koldvalset stål, epoxyharpiks – sort – skærmstørrelse: 32″-75″ – gulvstående
Peerless Flat Panel Stand SS560F – Stativ (bundplade, kolonne, VESA adapter) – for fladt panel – aluminium, koldvalset stål, epoxyharpiks – sort – skærmstørrelse: 32″-75″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Flat Panel Stand SS560F stativ – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Stativ – gulvstående |
| Monteringskomponenter | Bundplade, kolonne, VESA adapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 85.1 cm x 67.3 cm x 173.6 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 36 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-75" |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, 600 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 68 kg |
| Materiale | Aluminium, koldvalset stål, epoxyharpiks |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 18 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.