Beskrivelse
Peerless-AV Xtreme High Bright XHB754 – 75″ Diagonal klasse (74.5″ til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – digital skiltning udendørs – 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 – Direct LED – sort
Peerless-AV Xtreme High Bright XHB754 – 75″ Diagonal klasse (74.5″ til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – digital skiltning udendørs – 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 – Direct LED – sort
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Xtreme High Bright XHB754 75" Klasse (74.5" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – 4K – udendørs – for digital skiltning |
| Produkttype | LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay – udendørs |
| Diagonal klasse | 75" |
| Diagonal størrelse | 74.5" |
| Kommercielt brug | Ja – digital skiltning |
| Farve | Sort |
| Opløsning | 3840 x 2160 |
| Display Format | 4K UHD (2160p) |
| Input Video Formater | 480i, 2160p |
| Frame Rate og forbedringsteknologi | 60 Hz Refresh Rate |
| Video Grænseflade | HDMI |
| HDMI Port Antal | 2 porte |
| Konnektivitet | LAN |
| PC grænseflade | DisplayPort |
| LCD-baggrundsbelysningsteknik | Direct LED |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Kommercielle funktioner | Auto Source Switching, Brightness Scheduling, Email Alerting, IP Control, termisk udstødningssystem |
| Billedforbedringer | Pixel Shift, 68 % Color Gamut NTSC |
| USB | Ja |
| Udstyr inkluderet | Fjernstyring, hex nøgle, IR forlænger |
| Spænding | AC 100-240 V (50 – 60 Hz) |
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 172.4 cm x 13.6 cm x 100.2 cm |
| Vægt | 86 kg |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.