Beskrivelse
TV One 1T-CT-642 Receiver – Video/audio/infrarød forlænger – modtager – HDMI, HDBaseT – op til 60 m
TV One 1T-CT-642 Receiver – Video/audio/infrarød forlænger – modtager – HDMI, HDBaseT – op til 60 m
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | TV One 1T-CT-642 Receiver – video/audio/infrarød forlænger – HDMI, HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio/infrarød forlænger (modtager) |
| Model | Ekstern |
| Dataforbindelsesprotokol | HDMI, HDBaseT |
| Maks. overføringsafstand | 60 m |
| Dimensioner (B x D x H) | 5.5 cm x 7.65 cm x 2.25 cm |
| Vægt | 64 g |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.