Beskrivelse
TV One-Task 1T-SX-654 4×1 HDMI 2.0 Switcher – Video-/audioswitch – 4 x HDMI – desktop
TV One-Task 1T-SX-654 4×1 HDMI 2.0 Switcher – Video-/audioswitch – 4 x HDMI – desktop
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | TV One-Task 1T-SX-654 4×1 HDMI 2.0 Switcher – video-/audioswitch – 4 porte |
| Enhedstype | Video-/audioswitch – 4 porte |
| Undertype | HDMI |
| Porte | 4 x HDMI |
| Præstation | Båndbredde: 18 Gbps |
| Egenskaber | HDCP kompatibel, input udvalgs knapper, ARC, 4K opløsningssupport, Advanced EDID Management, indbygget audio-afindlejrer, audio-brydningsskift, HDR 4K60 4:4:4 kompatibel, auto-skift |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.2 |
| Effekt | AC 120/230 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 19.4 cm x 8.1 cm x 1.2 cm |
| Vægt | 180 g |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.