Beskrivelse
TV One CORIOmaster Input Module – Video/audio ekspander – HDBaseT – 2 porte – op til 150 m
TV One CORIOmaster Input Module – Video/audio ekspander – HDBaseT – 2 porte – op til 150 m
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | TV One CORIOmaster Input Module – video/audio ekspander – HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio ekspander |
| Antal porte | 2 |
| Model | Indstiksmodul |
| Dataforbindelsesprotokol | HDBaseT |
| Maks. overføringsafstand | 150 m |
| Dimensioner (B x D x H) | 9.6 cm x 17 cm x 2.1 cm |
| Vægt | 160 g |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.