Beskrivelse
AVpro Edge MXnet 1G – Switch – L2+ – 8 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) – desktop, monterbar på stativ – PoE+ (150 W) – for P/N: AC-MXNET-1G-DV2, AC-MXNET-1G-EV2, AC-MXNET-CBOX-HA
AVpro Edge MXnet 1G – Switch – L2+ – 8 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) – desktop, monterbar på stativ – PoE+ (150 W) – for P/N: AC-MXNET-1G-DV2, AC-MXNET-1G-EV2, AC-MXNET-CBOX-HA
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge MXnet 1G – switch – 12 porte – monterbar på stativ |
| Enhedstype | Switch – 12 porte – L2+ |
| Pakningstype | Monterbar på stativ |
| Undertype | Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet |
| Porte | 8 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| PoE-budget | 150 W |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 96 Gbps, Videresendelseshastighed: 71.4 Mpps |
| Kapacitet | Pakkebufferstørrelse: 12 MB, VLAN-tabel: 4000, ACL tabel: 512 |
| MAC adresse table størrelse | 16K indtastningshukommelse |
| Jumborammesupport | 10KB |
| Routingprotokol | IGMP |
| Egenskaber | IGMP snooping, STP support, Multicast filtreringsfunktion, Link Aggregation, PtP-linktilstand, AV Over IP, IAVP |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Effekt | AC 100-240 V (50 – 60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.385 cm x 21.9202 cm x 4.445 cm |
| Vægt | 2.29 kg |
| Producentgaranti | 10-års garanti |
| Designet for | P/N: AC-MXNET-1G-DV2, AC-MXNET-1G-EV2, AC-MXNET-CBOX-HA |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.