Beskrivelse
Bosch LBC 3086/41 – Højttaler – til PA-system – 6 watt – dobbeltkegle – hvid
Bosch LBC 3086/41 – Højttaler – til PA-system – 6 watt – dobbeltkegle – hvid
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LBC 3086/41 – højttaler |
| Produkttype | Højttaler |
| Højttalertype | Dobbeltkegle passiv |
| Løbende strøm | 6 watt |
| Integreret transformer | 100 V drift |
| Farve | Hvid |
| Dimensioner (B x D x H) | 9 cm |
| Dimensioner - Diameter | 21.6 cm |
| Vægt | 1.3 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.