Beskrivelse
Bosch LBC3210/00 – Højttaler – til PA-system – 60 watt – lysegrå
Bosch LBC3210/00 – Højttaler – til PA-system – 60 watt – lysegrå
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LBC3210/00 – højttaler – til PA-system |
| Produkttype | Højttaler – til PA-system |
| Højttalertype | Passiv |
| Løbende strøm | 60 Watt |
| Integreret transformer | 100 V drift |
| Farve | Lysegrå |
| Dimensioner (B x D x H) | 16 cm x 9 cm x 120 cm |
| Vægt | 9 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.