Beskrivelse
Bosch LB1-UM20E-L – Højttaler – til PA-system – 20 watt – 2-vejs – hvid, RAL 9010
Bosch LB1-UM20E-L – Højttaler – til PA-system – 20 watt – 2-vejs – hvid, RAL 9010
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LB1-UM20E-L – højttaler – til PA-system |
| Produkttype | Højttaler – til PA-system |
| Højttalertype | 2-vejs – passiv |
| Løbende strøm | 20 Watt |
| Spidsstrøm | 30 Watt |
| Frekvensrespons | 90 – 20000 Hz |
| Integreret transformer | 70V/100 V drift |
| Farve | Hvid, RAL 9010 |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
| Dimensioner (B x D x H) | 16 cm x 18 cm x 27.4 cm |
| Vægt | 3.88 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.