Beskrivelse
Bosch LC1 UM12E8 – Højttaler – 12 watt – 2-vejs – koaksial – RAL 9010
Bosch LC1 UM12E8 – Højttaler – 12 watt – 2-vejs – koaksial – RAL 9010
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LC1 UM12E8 – højttaler |
| Produkttype | Højttaler |
| Højttalertype | Koaksial – 2-vejs – passiv |
| Løbende strøm | 12 Watt |
| Spidsstrøm | 18 Watt |
| Frekvensrespons | 55 – 20000 Hz |
| Højttalersystemdetaljer | 1 x højttaler 12 Watt – 55 – 20000 Hz |
| Farve | RAL 9010 |
| Dimensioner (B x D x H) | 12.5 cm |
| Dimensioner - Diameter | 22 cm |
| Vægt | 1.3 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.