Beskrivelse
Bosch LC3-UC06E – Højttaler – til PA-system – 6 watt – hvid, RAL 9010
Bosch LC3-UC06E – Højttaler – til PA-system – 6 watt – hvid, RAL 9010
| Producer | BOS |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Bosch LC3-UC06E – højttaler – til PA-system |
| Produkttype | Højttaler – til PA-system |
| Højttalertype | Passiv |
| Løbende strøm | 6 Watt |
| Integreret transformer | 100 V drift |
| Farve | Hvid, RAL 9010 |
| Dimensioner (B x D x H) | 6.3 cm |
| Dimensioner - Diameter | 18 cm |
| Vægt | 538 g |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.