Beskrivelse
Magenta HD-One Wall Plate Transmitter – Video/audio/serie forlænger – sender – HDBaseT – op til 70 m
Magenta HD-One Wall Plate Transmitter – Video/audio/serie forlænger – sender – HDBaseT – op til 70 m
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Magenta HD-One Wall Plate Transmitter – video/audio/serie forlænger – HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio/serie forlænger (sender) |
| Model | Ekstern |
| Lokalisering | Europa |
| Dataoverførselshastighed | 10.2 Gbps |
| Dataforbindelsesprotokol | HDBaseT |
| Maks. overføringsafstand | 70 m |
| Dimensioner (B x D x H) | 15.1 cm x 4.4 cm x 8 cm |
| Vægt | 258 g |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.