Beskrivelse
AVpro Edge – Video/audio/infrarød/seriel forlænger – sender – HDBaseT – over CAT 6a – op til 100 m – 1U
AVpro Edge – Video/audio/infrarød/seriel forlænger – sender – HDBaseT – over CAT 6a – op til 100 m – 1U
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge – video/audio/infrarød/seriel forlænger – HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio/infrarød/seriel forlænger (sender) |
| Model | Rackmonterbar – 1U |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbps |
| Dataforbindelsesprotokol | HDBaseT |
| Transmissionsmedie | CAT 6a |
| Maks. overføringsafstand | 100 m |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoH |
| Effekt | AC 100-240 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 44.145 cm x 14.3 cm x 4.369 cm |
| Vægt | 2.18 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.