Beskrivelse
Peerless-AV ACSBR1 – Komponenter til montering (2 monteringsbøjler, monterings-hardware) – for lydbarre – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 32″-70″ – monteringsgrænseflade: op til 600 x 400 mm – under TV’et, på TV’et
Peerless-AV ACSBR1 – Komponenter til montering (2 monteringsbøjler, monterings-hardware) – for lydbarre – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 32″-70″ – monteringsgrænseflade: op til 600 x 400 mm – under TV’et, på TV’et
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV ACSBR1 komponenter til montering – for lydbarre – sort pulverlakeret |
| Produkttype | Komponenter til montering – under TV'et, på TV'et |
| Monteringskomponenter | 2 monteringsbøjler, monterings-hardware |
| Dimensioner (B x D x H) | 1.3 cm |
| Vægt | 700 g |
| Anbefalet brug | Lydbarre |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-70" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 600 x 400 mm |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 850 |
| Maks. byrdevægt | 9 kg |
| Farve | Sort pulverlakeret |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.